logo-mini

Concerts in Mansion Schedule

post-image

Borusan Quartet - Borusan Quartet

Hekimbaşı Salih Efendi yalısı Sonbahar  Konserleri dizisinin ilk konserinde 28 Eylül 2017, Perşembe tarihinde değerli müzisyenlerimiz Esen Kıvrak, Olgu Kızılay, Çağ Erçağ, Efdal Altun'dan oluşan BORUSAN QUARTET'i ağırlıyor. Yapacağımız BAHÇE konserinde müzisyenlerimiz bize PIAZZOLLA eserlerinden oluşan bir TANGO gecesi yaşatacaklar. Kokteyl saat 19.00, Konser saat 20.00'de başlayacaktır.

post-image

Antik Aryalar - Burcu Soysev & Paolo Villa

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı, 2017 Konserlerinin 23 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak "ANTİK  ARYALAR" resitalinde Soprano Burcu Soysev ve Piyanist Paolo Villa'yı ağırlıyor. Yorumcularımız  A.Scarlatti, Vivaldi, G.F.Haendel, G.Giordani, G.Caccini, H.Purcell, F.Durante ve S.De Luca gibi bestecilerin eserlerinden örnekler seslendireceklerdir.

Kokteyl saat 19.00, konser saat 20.00 da başlayacaktır.

post-image

Dört El Piyano - Zeynep Üçbaşaran, Sergio Gallo

post-image

3 Ses 1 Nefes - Mert Kutluğ, Aslıhan And, Mert Yeşilmenderes

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı 2017 Konserlerinin 26 Mart 2017 tarihinde yapılacak fagot-flüt resitalinde Mert Kutluğ(fagot) - Aslıhan And(flüt) ve (piyano) Mert Yeşilmenderes'i ağırlıyor. Yorumcularımız "3 SES 1 NEFES" içeren bir program sunacak; Pierne-Tansman-Bozza-Doppler-Rasetti ve Gabaye'nin eserlerinden örnekler seslendireceklerdir.

post-image

Çocukluk İzlenimleri - DUO Bal-Kan

Piyanist Çağdaş Özkan ve kemancı Önder Baloğlu'ndan oluşan DUO Bal-Kan ikilisi bize "ÇOCUKLUK İZLENİMLERİ" konulu bir program sunacak; Mozart, Mendelssohn, Aşuroğu ve Enescu'nun eserlerinden örnekler seslendireceklerdir.

post-image

Borusan Quartet - Borusan Quartet

Hekimbaşı Salih Efendi yalısı Salon Konserleri dizisinde 27 Kasım 2016 tarihinde değerli müzisyenlerimiz Esen Kıvrak-Olgu Kızılay-Çağ Erçağ- EfdalAltun'dan oluşan BORUSAN QUARTET'i ağırlıyor. Müzisyenlerimiz sürpriz bir programla bizlerle olacaklar.

post-image

Flüt ve Arp ile büyülü yolculuk - Bülent Evcil & Çağatay Akyol

Hekimbaşı Salih Efendi yalısı Salon Konserleri dizisinde 06 Kasım 2016 tarihinde flütist Bülent Evcil & arpist Çağatay Akyol ikilisini ağırlıyor. Müzisyenlerimiz flüt ve arp ile bize müzikte büyülü bir yolculuk yaptıracaklar.

post-image

Marsyas Flute Quartet - Zeynep Keleşoğlu, Aylin Özer, Didem Karakaya Cengiz, Anıl Acun Kıvrak

post-image

Hekimbaşı Salih Efendi Anma Konseri - Prof. Dr. Gülsel Kavalalı & Can Okan

Doğumunun 200.cü yılında Hekimbaşı Salih Efendi

post-image

İstEnsemble - İstEnsemble

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı, 2016 konserlerinin 27 Mart 2016 tarihinde yapılacak ikincisinde Barkın Balık obua - Vugar Gurbanov-Keman- Jülide Alpergin viyolonsel- Can Okan piyano'dan oluşan İstEnsemble'ı ağırlıyor.

post-image

Atatürk ve Müzik Devrimi - Orhan Ahıskal

Değerli kemancımız Orhan Ahıskal bize "ATATÜRK ve MÜZİK DEVRİMİ" konulu bir sunum yapacak ve dönem eserlerinden örnekler seslendirecektir.

post-image

Salon Konserleri - Borusan Quartet

post-image

J.S. Bach Suitleri - Ozan Tunca

Değerli çellistimiz Ozan Tunca bizim için J.S. Bach'ın süitlerini yorumlayacak.